Obavijest o izboru na radno mjesto I. vrste - viši stručni savjetnik, interni naziv: viši stručni savjetnik ekonomske struke, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu

16.12.2021.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 13. listopada 2021. godine u Narodnim novinama (110/2021), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dnevnom tisku za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – viši stručni savjetnik, interni naziv: viši stručni savjetnik ekonomske struke, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: MAJA BRNARDIĆ.

Profesionalni životopis kandidata