Obavijest o neizboru - Natječaj za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, u znanstvenom području biomedicine i zdravstva, polje farmacija, grana medicinska biokemija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu u Centru za primijenjenu medicinsku biokemiju

21.4.2021.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaju objavljen 8. studenoga 2019. u Narodnim novinama (108/2019), dnevnom tisku, na službenim internetskim stranicama Fakulteta te putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, u znanstvenom području biomedicine i zdravstva, polje farmacija, grana medicinska biokemija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu u Centru za primijenjenu medicinsku biokemiju kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo Odluku o neizboru kandidata na javnom natječaju.