Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja ak. god. 2016./2017. - programske zemlje (KA103)

16.5.2016.

osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u ak. god. 2016./2017. za aktivnosti:
·         podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
·         kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
·         osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Sveučilište u Zagrebu, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.
Osobe koji se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u natječaju, trebaju dostaviti potrebnu dokumentaciju s naznakom „Natječaj za Program ERASMUS+ – nastavno i nenastavno osoblje, ak. god. 2016./17. – programske zemlje“ na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb i na elektroničku adresu staff@unizg.hr sa zaključno 6. lipnja 2016.
Sastavnice zainteresirane za prihvat nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u svrhu podučavanja dostavljaju prijedloge na gore navedeni način a sukladno natječaju.

Odluka o raspisu Erasmus+ natječaja za zaposlenike 2016-17 (KA103)

NATJEČAJ Erasmus+ 2016-17 nastavno i nenastavno osoblje