Erasmus+ praksa, 2015/16, 3. krug natječaj

4.5.2016.

Zbog preraspodjele financijskih sredstava postoji mogućnost da će Sveučilište u Zagrebu raspisati i 3. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ u akademskoj godini 2015./16.

Otvaranje 3. kruga se očekuje najkasnije do sredine svibnja. Kao i u prethodnim krugovima ove ak. god., prakse će se odobravati prema redoslijedu zaprimanja prijava. Najraniji mogući polazak na praksu bit će 1,5 mjesec od datuma zaprimanja potpune prijavne dokumentacije, a najkasniji mogući povratak je 30.9.2016. (najkasniji mogući polazak je 30.7.2016.)

Prijavni obrasci su dostupni su na

(jednaki kao i za 2. krug natječaja).

(studentima je za prijavu potrebno: Acceptance Confirmation i Suglasnost ECTS koordinatora).