Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (KA103) za 2018./19. - kriteriji rangiranja i druge važne informacije

29.1.2018.

Poštovani studenti,

objavljen je Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (KA103) za akademsku godinu 2018./19., poveznica: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/.

Molimo da natječajnu dokumentaciju predate u STUDENTSKU POSLOVNICU Fakulteta najkasnije do 15. veljače 2018. (12:00 sati - podne): datum i vrijeme primitka dokumentacije, ne poštanskog žiga.

Kriterije FBF-a za rangiranje studenata prijavljenih na Natječaj možete naći ovdje.

Sporazumi FBF-a s inozemnim sveučilištima vezani uz Natječaj za Erasmus+ SMS - studijski boravak za 2018./19. dostupni su na poveznici 1

i poveznici 2 kako biste dobili uvid u dogovorene jezike mobilnosti (Table C. Recommended language skills).

Napominjemo da studenti koji žele iskoristiti mobilnost za izradu diplomskog rada moraju ishoditi izjavu izabranog mentora/institucije o stanom jeziku kojeg će koristiti tijekom mobilnosti, ukoliko se on razlikuje od radnog jezika inozemnog sveučilišta/institucije na koju se student prijavljuje za mobilnost.