Natječaj za akademsku mobilnost u 2017. godini (prvi krug)

25.10.2016.

Objavljen je Natječaj za akademsku mobilnost u 2017. godini (prvi krug)

Uz obvezne dokumente propisane od strane Sveučilišta, potrebno je dostaviti i dodatnu dokumentaciju.
Djelatnici FBF-a koji se prijavljuju na stavke a) i b) trebaju u dekanat predati i sljedeće dokumente:
1. Potpisanu izjavu o boravcima prijavitelja u inozemstvu. Izjava treba sadržavati informacije o svim boravcima dužima od 30 dana (u zadnjih pet godina), te o boravcima koji su ostvareni putem Natječaja za akademsku mobilnost ili u okviru programa Erasmus(+) (u zadnje dvije godine) neovisno o duljini trajanja.
2. Potpisanu izjavu o planu organizacije nastavnih obveza prijavitelja u razdoblju za koje se traži mobilnost (supotpisanu od strane predstojnika zavoda)
3. Pozivno pismo institucije. Poželjno je da pozivno pismo sadržava Glavnu aktivnost u sklopu mobilnosti, Temu mobilnosti te Nazive predavanja/izlaganja koja će prijavitelj održati (samo za djelatnike koji će održavati predavanja na ciljnoj ustanovi). Navedeno mora biti istovjetno ekvivalentnim stavkama Radnog programa za 2017. godinu za obrasce a) odn. b). Preporuka je da pozivno pismo ima potpis čelnika i žig ciljne institucije.

Doktorski studenti FBF-a koji se prijavljuju na stavku c) trebaju u dekanat predati i
1. Popis radova i kongresnih priopćenja
2. Za prijavitelje zaposlene na FBF-u: Potpisanu izjavu o planu organizacije nastavnih obveza prijavitelja u razdoblju za koje se traži mobilnost (supotpisanu od strane predstojnika zavoda)

Prijavitelji dokumentaciju (za sve stavke) trebaju predati u Dekanat do 14.11.2017. do 16.00.
Ostale detalje natječaja možete naći na poveznici.