OBAVIJEST ZA STUDENTE 4. GODINE STUDIJA FARMACIJE I MEDICINSKE BIOKEMIJE, NASTAVNIKE FBF-a I VANJSKE SURADNIKE

12.3.2020.

Ove godine je Povjerenstvo za studentske i diplomske radove pokrenulo novi način odabira mentora diplomskog rada. Molimo nastavnike i studente da se pridržavaju dolje navedenih uputa.

Postupak odabira mentora diplomskog rada:

-              Studenti, koji su upisali 4. godinu i raditi će diplomski rad iduće ak. god. 2020/21 (ovisno o dogovoru s mentorom), do 30. travnja 2020. imaju rok za razgovor i dogovor s potencijalnim mentorima (popis nastavnika i vanjskih suradnika koji mogu biti mentori).

-              Mentori trebaju poslati popis studenta koji će kod njih raditi diplomski rad u ak. god. 2020/21 (ili prema dogovoru) do 8. svibnja 2020. na adrese e-pošte (msegvic@pharma.hr i mjug@pharma.hr)

-              Popis studenata i njihovih mentora bit će studentima dostupan preko Merlina (i/ili objavljen na mrežnim stranicama Fakulteta tijekom srpnja-rujna 2020.)

U ime Povjerenstva za studentske i diplomske radove

prof. dr. sc. Maja Šegvić Klarić