Obavijest o izboru izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik, zamjena

15.1.2021.

Obavijest o izboru izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik, interni naziv: stručni suradnik za ekonomske poslove, u punom radnom vremenu, na određeno vrijeme, zamjena.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 23. listopada 2020. godine u Narodnim novinama (116/2020), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, putem portala Moj Posao, u dnevnom tisku za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik, interni naziv: stručni suradnik za ekonomske poslove, u punom radnom vremenu, na određeno vrijeme, zamjena, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: NIKOLINE BRANDŠTETER.

Profesionalni životopis kandidata