OBAVIJEST STUDENTIMA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKOG FAKULTETA

9.12.2016.

Obavještavamo vas da će se u siječnju 2017. održavati već tradicionalni sastanci  studenata svih godina studija i Uprave Fakulteta.

Na tim sastancima studenti mogu  iznijeti probleme vezane uz studij  (organizacija nastave, ispitni rokovi, organizacija studentske prakse i stručnog osposobljavanja i sva pitanja koja su studentima važna). Sastanci su zamišljeni baš zbog toga da se Uprava  upozna  s eventualnim problemima i da se zajednički pokuša doći do zadovoljavajućeg rješenja.

Prof. dr. sc. Željan Maleš, dekan Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta,  poziva studente da  se odazovu u što većem  broju. Uz Dekana, sastanku će prisustvovati  izv. prof. dr. sc. Ana Mornar Turk i izv. prof. dr. sc. Jasmina Lovrić, prodekanice za nastavu i znanost, Srebrenka Velčić, dipl. iur.,  tajnica Fakulteta, Ante Kisić, dipl. ing., voditelj Odjela za informatičku potporu i Marija Štefan, voditeljica Studentske poslovnice.

Sastanci će se održavati prema sljedećem rasporedu:

treća godina studija 10. siječnja 2017. u 12 sati, Velika predavaonica, A. Kovačića
četvrta godina studija 11. siječnja 2017. u 13 sati, Seminarska predavaonica, A. Kovačića
druga godina studija 12. siječnja 2017. u 12 sati, Velika predavaonica, A. Kovačića
prva godina studija 16. siječnja 2017. u 12 sati, Velika predavaonica, A. Kovačića
peta godina studija 19. siječnja 2017. u 13 sati, Seminarska predavaonica, A. Kovačića