Obavijest - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik, interni naziv: stručni suradnik za ekonomske poslove, na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu

24.1.2023.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen u Narodnim novinama (br. 137/2022.), na službenim internetskim stranicama Fakulteta i putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje vezano uz izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik, interni naziv: stručni suradnik za ekonomske poslove, na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o neizboru kandidata na javnom natječaju.