OBAVIJEST o izboru na radno mjesto I. vrste u stručnom zvanju – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju, znanstveno područje prirodne znanosti, na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku botaniku

24.11.2022.

OBAVIJEST o izboru na radno mjesto I. vrste u stručnom zvanju – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju, znanstveno područje prirodne znanosti,  na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku botaniku

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj od 21. rujna 2022. godine u Narodnim novinama (109/2022), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dnevnom tisku te putem Euraxess portala za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u stručnom zvanju – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokom obrazovanju, znanstveno područje prirodne znanosti,  na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku botaniku, da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o izboru kandidata:

VALERIJA VUJČIĆ BOK

Profesionalni životopis kandidatkinje