Farmaceutski-biokemijski fakultet

Sveučilište u Zagrebu
Farmaceutsko-biokemijski fakultet
od 1882. godine

Djelatnici

Pregled po:

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
prof. dr. sc. Karmela Barišić kbarisic@pharma.hr 01 6394 783
prof. dr. sc. Jerka Dumić jdumic@pharma.hr 01 4818 757
prof. dr. sc. Jelena Filipović-Grčić jfilipov@pharma.hr 01 6394 760
prof. dr. sc. Gordan Lauc glauc@pharma.hr 01 6394 467
prof. dr. sc. Željan Maleš zmales@pharma.hr 01 4683 051
prof. dr. sc. Biljana Nigović bnigovic@pharma.hr 01 6394 453
prof. dr. sc. József Petrik jpetrik@pharma.hr 01 6394 784
prof. dr. sc. Lada Rumora lrumora@pharma.hr 01 6394 782
prof. dr. sc. Sanda Vladimir-Knežević svladimir@pharma.hr 01 6394 791
prof. dr. sc. Valerije Vrček vvrcek@pharma.hr, vvrcek@pharma.unizg.hr 01 6394 441
prof. dr. sc. Irena Žuntar izuntar@pharma.hr 01 6394 434

Redoviti profesor

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
prof. dr. sc. Lidija Bach Rojecky lbach@pharma.hr 01 6394 753
prof. dr. sc. Vesna Bačić-Vrca vbacic@pharma.hr 01 2903 303
prof. dr. sc. Ana-Marija Domijan adomijan@pharma.hr
prof. dr. sc. Ksenija Fumić ksenija.fumic@kbc-zagreb.hr 01 2367 244
prof. dr. sc. Olga Gornik Kljaić ogornik@pharma.hr 01 6394 449
prof. dr. sc. Anita Hafner ahafner@pharma.hr 01 6394 765
prof. dr. sc. Mario Jug mjug@pharma.hr 01 6394 764
prof. dr. sc. Ivan Kosalec ikosalec@pharma.hr 01 6394 492
prof. dr. sc. Jasmina Lovrić jlovric@pharma.hr 01 6394 763
prof. dr. sc. Ana Mornar Turk amornar@pharma.hr 01 4811 004
prof. dr. sc. Roberta Petlevski rpetlevski@pharma.hr 01 6394 785
prof. dr. sc. Zrinka Rajić zrajic@pharma.hr 01 6394 477
prof. dr. sc. Dunja Rogić dunjarogic@hotmail.com 01 2367 288
prof. dr. sc. Maja Šegvić Klarić msegvic@pharma.hr 01 6394 493
prof. dr. sc. Željka Vanić zvanic@pharma.hr 01 6394 762
prof. dr. sc. Dubravka Vitali Čepo dvitali@pharma.hr 01 6394 772
prof. dr. sc. Marijana Zovko Končić mzovko@pharma.hr 01 6394 792

Izvanredni profesor

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
izv. prof. dr. sc. Monika Barbarić mbarbaric@pharma.hr 01 6394 472
izv. prof. dr. sc. Biljana Blažeković bblazekovic@pharma.hr 01 4394 793
izv. prof. dr. sc. Ana Budimir abudimir@pharma.hr 01 6394 456
izv. prof. dr. sc. Sanja Dabelić sdabelic@pharma.hr 01 6394 447
izv. prof. dr. sc. Bernard Denegri bdenegri@pharma.hr 01 6394 443
izv. prof. dr. sc. Mario Gabričević mgabricevic@pharma.hr 01 4818 307
izv. prof. dr. sc. Marija Grdić Rajković mgrdic@pharma.hr 01 6394 786
izv. prof. dr. sc. Suzana Inić suzana.inic@pharma.hr 01 6394 432
izv. prof. dr. sc. Sandra Jurić sjuric@pharma.hr 01 6394 442
izv. prof. dr. sc. Gordana Maravić Vlahoviček gmaravic@pharma.hr 01 6394 448
izv. prof. dr. sc. Iva Mucalo imucalo@pharma.hr 01 6461 802
izv. prof. dr. sc. Ivan Pepić ipepic@pharma.hr 01 6394 766
izv. prof. dr. sc. Ivana Perković iperkovic@pharma.hr 01 6394 475
izv. prof. dr. sc. Viktor Pilepić vpilepic@pharma.hr 01 6394 461
izv. prof. dr. sc. Miranda Sertić msertic@pharma.hr 01 6394 473
izv. prof. dr. sc. Petra Turčić pturcic@pharma.hr 01 6394 752
izv. prof. dr. sc. Donatella Verbanac dverbanac@pharma.hr 01 6189 927
izv. prof. dr. sc. Tin Weitner tweitner@pharma.hr 01 6394 452

Docent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
doc. dr. sc. Daniela Amidžić Klarić damidzic@pharma.hr 01 6394 454
doc. dr. sc. Erim Bešić ebesic@pharma.hr 01 6394 440
doc. dr. sc. Maja Bival Štefan mbival@pharma.hr 01 6394 794
doc. dr. sc. Maja Friščić mfriscic@pharma.hr 01 6394 495
doc. dr. sc. Andrea Hulina Tomašković ahulina@pharma.hr 01 6394 787
doc. dr. sc. Jasna Jablan jjablan@pharma.hr 01 6394 435
doc. dr. sc. Cvijeta Jakobušić Brala cjakobus@pharma.hr 01 4870 267
doc. dr. sc. Daniela Jakšić djaksic@pharma.hr 01 6394 491
doc. dr. sc. Ana Karković Marković akarkovic@pharma.hr 01 6394 462
doc. dr. sc. Toma Keser tkeser@pharma.hr 01 6394 469
doc. dr. sc. Marija Kindl mkindl@pharma.hr 01 4828 308
doc. dr. sc. Mirela Matić mmatic@pharma.hr 01 6394 444
doc. dr. sc. Maja Ortner Hadžiabdić mortner@pharma.hr 01 6461 800
doc. dr. sc. Hrvoje Rimac hrimac@pharma.hr 01 4813 677
doc. dr. sc. Anita Somborac Bačura asomborac@pharma.hr 01 6394 780
doc. dr. sc. Davor Šakić dsakic@pharma.hr 01 4818 305
doc. dr. sc. Sandra Šupraha Goreta ssupraha@pharma.hr 01 4812 158
doc. dr. sc. Lovorka Vujić lvujic@pharma.hr 01 6394 770

Poslijedoktorand

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Marijan Marijan - HRZZ projekt mmarijan@pharma.hr 01 6394 444
dr. sc. Kristina Pavić kpavic@pharma.hr 01 6394 475
dr. sc. Zora Rukavina zpalac@pharma.hr 01 6394 764

Viši stručni savjetnik za projekte

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Ivan Biruš ibirus@pharma.hr 01 4920 087

ADMINISTRATOR NA PROJEKTU

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Maja Brnardić - FARMINOVA mbrnardic@pharma.hr 01 6394 401
Kristina Huđber - HKO khudber@pharma.hr 01 6394 401
Iva Stupar - Pharma 5.0 istupa@pharma.hr 01 6394 401

Asistent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Andrea Brajković abrajkovic@pharma.hr 01 6394 411
Andrea Čeri aceri@pharma.hr 01 6394 780
Marija Fabijanec mfabijanec@pharma.hr
dr. sc. Bisera Jurišić Dukovski bjurisic@pharma.hr 01 6461 801
Sabina Keser skeser@pharma.hr
Domagoj Kifer dkifer@pharma.hr 01 6189 926
Ivan Mamić imamic@pharma.hr 01 4612 609
Tihana Marić tvilovic@pharma.hr 01 6394 495
Mateja Mervić mmervic@pharma.hr
Kristina Radić kradic@pharma.hr 01 6394 771
Kaarina Rajkovača - zamjena krajkovaca@pharma.hr
Dalia Vađunec dvadunec@pharma.hr 01 4612 609

Asistent na projektu

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Valentina Borko - HRZZ vborko@pharma.hr
Edvin Brusač - HRZZ ebrusac@pharma.hr 01 4811 004
Tomislav Friganović - HRZZ tfriganovic@pharma.hr
Nikolina Golub - HRZZ ngolub@pharma.hr
Iva Hlapčić - HRZZ ihlapcic@pharma.hr
Lejsa Jakupović - HRZZ ljakupovic@pharma.hr
dr. sc. Mario-Livio Jeličić - HRZZ mljelicic@pharma.hr
Marina Jurić - HRZZ mjuric@pharma.hr
Robert Kerep - HRZZ rkerep@pharma.hr
Ivona Kološnjaj - IRI ikolosnjaj@pharma.hr
Jelena Kovačić - HRZZ jkovacic@pharma.hr
Josip Ljubica - HRZZ jljubica@pharma.hr
Marina Marinović - HRZZ mmarinovic@pharma.hr
Zvonimir Mlinarić - HRZZ zmlinaric@pharma.hr
Matej Nemčić - Centar komp. mnemcic@pharma.hr
Laura Nižić - HRZZ lnizic@pharma.hr
Ana Penava - HRZZ apenava@pharma.hr
Mirna Perkušić - HRZZ mperkusic@pharma.hr
Tea Petković - IRI
Branimir Plavša - Centar Komp. bplavsa@pharma.hr
Goran Poje - HRZZ gpoje@pharma.hr 01 6394 478
Borna Rapčan - Centar Komp. brapcan@pharma.hr
Najda Rudman - HRZZ nselak@pharma.hr 01 6394 469
Tino Šeba - HRZZ tseba@pharma.hr
Dinko Šoić - Centar Komp. dsoic@pharma.hr
Martin Šteković - projekt FoodForensics
Marko Tijardović - ZCI mtijardovic@pharma.hr
Mateja Toma - HRZZ mtoma@pharma.hr 01 6394 444
Lu Turković - HRZZ lturkovic@pharma.hr
Gabrijel Zubčić - HRZZ gzubcic@pharma.hr

Predavač

Viši tehničar

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Vesna Boričević vboricevic@pharma.hr 01 6394 788
Marija Gulan - IRI
Suzana Hrajnik Trninić shrajnik@pharma.hr 01 6394 788
Lea Jocić - IRI
Martin Šumanovac - IRI
Danica Zlonoga dzlonoga@pharma.hr 01 6394 753

Tehnički suradnik

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Štefica Babić sbabic@pharma.hr 01 4636 371
Gordana Blažinić gblazinic@pharma.hr 01 4612 690
Rajko Cavrić rcavric@pharma.hr 01 6394 470
Nensi Cicvara ncicvara@pharma.hr 01 6394 437
Maja Dobranić mdobranic@pharma.hr
Željka Glassl zglassl@pharma.hr 01 6394 464
Antonija Golubić - zamjena agolubic@pharma.hr
Lucija Halusek lhalusek@pharma.hr 01 6394 796
Grozdana Harapin gharapin@pharma.hr 01 6394 457
Ljiljana Jurkin ljurkin@pharma.hr 01 4856 006
Mirjana Kolar mkolar@pharma.hr 01 4683 071
Vlatka Maričić vmaricic@pharma.hr 01 4612 608
Đurđica Nestić dnestic@pharma.hr 01 4920 089
Damir Perić dperic@pharma.hr 01 6394 407
Davor Štefanović dstefanovic@pharma.hr 01 6394 753
Gordana Vinković gkrajina@pharma.hr 01 4818 301

Voditelj jedinice za informatičku potporu

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Mate Galić mgalic@pharma.hr 01 4875 666

Viši informatički referent

Informatički referent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Alen Brezovec abrezovec@pharma.hr 01 4875 666

Tajnik Fakulteta

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Srebrenka Velčić svelcic@pharma.hr 01 4856 008

Stručni savjetnik za pravne poslove

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Maja Čamber mcamber@pharma.hr 01 4856 201

Voditelj jedinice za kadrovske i opće poslove

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Maja Horvat mhorvat2@pharma.hr 01 6394 418

Voditelj pododsjeka u Dekanatu

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Zvonimir Beljo zbeljo@pharma.hr 01 6394 478

Voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica - opći poslovi i dostava

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Gordana Tepeš Popović gtepes@pharma.hr 01 4818 302

Administrativni referent u Dekanatu

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Snježana Humski shumski@pharma.hr 01 4856 201
Sanja Kraljević skraljevic@pharma.hr 01 6394 417

Voditelj Računovodstva

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Sanja Živko szivko@pharma.hr 01 4870 266

Stručni suradnik za ekonomske poslove

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Monika Bašić mbasic@pharma.hr 01 6394 426
Martina Šoljić msoljic@pharma.hr 01 6394 426

Financijski knjigovođa

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Vlatka Zgrablić vzgrablic@pharma.hr 01 4856 203

Računovodstveni referent za plaće

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Renata Miklenić rmiklenic@pharma.hr 01 6394 427

Blagajnik - likvidator

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Ivanka Gregurek igregurek@pharma.hr 01 6394 426

Voditelj Studentske poslovnice

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Katarina Lale klale@pharma.hr 01 6394 413

Voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica u Studentskoj poslovnici

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Ivona Hrvojević ihrvojevic@pharma.hr 01 6394 433

Viši stručni referent u Studentskoj poslovnici

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Goran Modrić gmodric@pharma.hr 01 6394 410

Voditelj knjižnice

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Petra Gašparac pgasparac@pharma.hr 01 6394 420

Administrativni referent u knjižnici

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Maja Fehir mfehir@pharma.hr 01 6394 420

Administrativni referent (Zavodi)

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Ružica Vezmarović rvezmarovic@pharma.hr 01 4612 606

Upravitelj zgrada

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Tomislav Bošnjak tbosnjak@pharma.hr 01 6394 402

Portir

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Branko Lendarić 01 4818 288
Srđan Lončar 01 4818 288

Ložač centralnog grijanja

Vodoinstalater

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Dražen Piškulić 01 6394 403

Čistačica

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Desa Anušić 01 6394 403
Nevenka Bašić 01 6394 403
Tatjana Brođanac 01 6394 403
Kata Burić 01 6394 403
Ljubica Juriša 01 6394 403
Anica Mandić 01 6394 403
Božica Martinić 01 6394 403
Janja Pribanić jpribanic@pharma.hr 01 6394 403
Slađana Skakavac sskakavac@pharma.hr 01 6394 403
Marinela Šegović 01 6394 403
Marija Tovernić mtovernic@pharma.hr 01 6394 403
Štefica Vrabec 01 6394 403

Voditelj Botaničkog vrta

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Dario Kremer dkremer@pharma.hr 01 4619 422

Vrtni zaposlenik

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Željka Bogec 01 4683 071
Mirela Jurak 01 4683 071
Tomislav Kompasi 01 4683 071
Valerija Mateša vmatesa@pharma.hr
Luca Petrić 01 4683 071