12.5.2015.

Godišnje izvješće AZVO-a za 2014. godinu i Plan aktivnosti za 2015. godinu

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) objavila je Godišnje izvješće za 2014. godinu i Plan aktivnosti za 2015. godinu.

4.5.2015.

5. Tjedan hrvatskih botaničkih vrtova i arboretuma 2015.

Sekcija botaničkih vrtova i arboretuma Hrvatskoga botaničkoga društva u suradnji s brojnim suorganizatorima organizira 5. Tjedan botaničkih vrtova i arboretuma Hrvatske od 11. do 17. svibnja 2015.  Program događanja u Farmaceutskomu botaničkomu vrtu "Fran Kušan" Farmaceutsko-biokemijskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Schrottova 39, Zagreb.

30.4.2015.

Stručna praksa

Obavještavaju se studenti da je pristup rasporedima, obavijestima i ostaloj potrebnoj dokumentaciji za stručne prakse (programi, uputnice, izvješća) moguć nakon prijave korisnika, preko poveznice. Izv. prof. dr. sc. Renata Jurišić Grubešić

29.4.2015.

Rezultati Erasmus+ Natječaj za studente SMS 2015./16.

Obavještavamo vas da je Sveučilište objavilo “Prve rezultate” natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za ak. godinu 2015./16.

27.4.2015.

Odabir mentora za diplomske radove

Obavještavaju se studenti ČETVRTE GODINE studija farmacije i medicinske biokemije da je otvorena mogućnost odabira mentora za diplomski rad preko mrežne aplikacije (obrasca). Student može odabrati do pet mentora, no samo dva mentora smiju biti s istog Zavoda

21.4.2015.

Humanitarni plesni koncert Ansambla LADO

Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske LADO organizira humanitarni plesni koncert u kazalištu Gavella, 9. svibnja 2015. godine u 19.30 sati. Prihod od ulaznica namjenjen je Plavom telefonu.

17.4.2015.

Poziv na predavanje

29. travnja 2015. znanstveni savjetnik dr. sc. Branko Kozulić  (Gentius d.o.o) održat će predavanje pod naslovom: "Biološke vrste i sekvencionirani genomi: neki filozofski i znanstveni aspekti".

9.4.2015.

Konačni rezultati izbora za Studentski zbor Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta

Izbornom povjerenstvu u roku za prigovore, koji je predviđen Pravilnikom o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, nije podnesen niti jedan prigovor te se objavljuje konačna lista izabranih kandidata za Studentski zbor Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta.

3.4.2015.

Biomedicinski potencijal ljekovitog bilja

Biomedicinski potencijal ljekovitog bilja projekt je koji organizira Studentski zbor FBF-a u suradnji s Fakultetom. Radi se o dvodnevnom studentskom stručnom posjetu Institutu za farmaceutske znanosti Sveučilišta u Grazu. Teme posjeta su kineska tradicionalna medicina i alpsko ljekovito bilje. Sam posjet bit će organiziran 23. i 24. travnja 2015. godine. Detaljno prikazan program nalazi se u prilogu. Kotizacija za sudjelovanje iznosi 120,00 kn po osobi što uključuje prijevoz i jedno noćenje s doručkom u Hotelu s 3 zvjezdice. Putovanje završava posjetom tvornici čokolade Zotter za sve zainteresirane studente. Cijena ulaznice iznosi 14,40 € i nije uključena u kotizaciju. Prijave se otvaraju u ponedjeljak 6. travnja 2015. u 20:00 sati na linku.

27.3.2015.

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Protiv privremenih rezultata izbora svaki student i svaka studentska organizacija mogu podnijeti obrazloženi prigovor do isteka 8 radnih dana od dana objavljivanja. Prigovor se u pisanom obliku podnosi Izbornom povjerenstvu FBF-a.