Natječaj za upis studenata na PSS u ak.god. 2021./22.

7.10.2021.

Obavještavaju se kandidatkinje i kandidati koji su se prijavili na Natječaj za upis studenata na poslijediplomske specijalističke studije u ak.god. 2021./22. da će se u ak.god. 2021./22. izvoditi nastava poslijediplomskih specijalističkih studija Kliničke farmacije te Dermatofarmacije i kozmetologije. O postupku upisa kandidatkinje i kandidati bit će obavješteni sljedeći tjedan nakon ishođenja odobrenja za upis studenata na izvanrednoj sjednici Fakultetskog vijeća.

Zbog nedostatnog broja prijava u ak.god. 2021./22. neće se izvoditi nastava poslijediplomskih specijalističkih studija: Medicinska biokemija i laboratorijska medicina, Razvoj lijekova, Fitofarmacija s dijetoterapijom te Toksikologija.