Pliva - oglas za posao

19.4.2022.

Jeste li se ikada zapitali kako bi nakon završetka studija bilo raditi u PLIVI i iskoristiti stručno farmaceutsko znanje u praksi?

Uskoro završavate farmaceutski fakultet i spremni ste za prvo zaposlenje u struci, a uz to izvrsno govorite Njemački? Želite raditi u internacionalnom timu? Onda je ovo prava pozicija za Vas!

Znanje, stručnost, predani timski rad, znatiželja i suvremene tehnologije - ključ su PLIVINOG uspjeha.

Iza investicija, izvoza, prodaje i svih pokazatelja uspješnosti kompanije stoje zaposlenici čija nas velika strast prema onome što rade pokreće i koji svojim znanjem i trudom svakodnevno unapređuju kvalitetu života ljudi diljem svijeta.

Stručnjaka za farmakovigilanciju sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoj životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite do 8. svibnja prijavom na link.