Pliva - oglas za studentski posao

12.7.2022.

Zapošljavamo:
STUDENTE ZA RAD U ODJELU KONTROLE KVALITETE (m/ž)
Odjel Kontrole kvalitete je u potrazi za motiviranim studentima koji su spremni učiti o analitičkoj kemiji i pomagati u njenom izvođenju. Radit ćete u dinamičnom okruženju u odjelima Analitike i Stabilnosti, a Vaše odgovornosti uključivat će:

•  prijem, uskladištenje, čuvanje i izdavanje uzoraka i standarada u prostorima kontroliranih uvjeta KK, a u skladu s važećom dokumentacijom
  •  nadzor uvjeta u prostorima Zbirke uzoraka
  •  analizu uzoraka prema definiranim procedurama/metodama sukladno nalogu za analizu
  •  pripremu reagencija, otopina uzoraka i standarada
  •  pripremu materijala, kemikalija i pribora nužnih za provođenje analiza
  •  korištenje informatičkih sustava za dokumentiranje

Vaš profil:

•  student/ica 4. ili 5. godine PMF-a, FKIT-a, PBF-a ili FBF-a
  •  student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
  •  raspoloživi ste raditi 30ak sati tjedno kroz duži vremenski period, uz mogućnost početka rada u srpnju ili kolovozu
  •  dobro poznajete MS Office alate
  •  znatiželjni ste i spremni na učenje

Započnite svoj profesionalni razvoj u PLIVI!
Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima.
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju molbu i životopis dostavite nam najkasnije do 19. srpnja 2022. na mail adresu posao@pliva.com uz naslov „Studentski posao – Kontrola kvalitete“.