Poziv na simpozij Lokus 2016

23.11.2015.

Drage studentice i studenti, buduće kolegice i kolege,
Veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti vas kako će simpozij LOKUS 2016. biti održan 8. i 9. travnja 2016. u Tuheljskim Toplicama, Hrvatska.

Tema simpozija LOKUS 2016. je upravljanje financijama, a suradnja Hrvatskog društva za medicinsku biokemiju i laboratorijsku medicinu (HDMBLM) i Abbott Laboratories i ove godine rezultirala je organizacijom simpozija s kvalitetnim i edukativnim sadržajem.

Kao i prijašnjih godina, HDMBLM je pripremio stipendije za studente medicinske biokemije 4. i 5 godine. Studentski radovi mogu se prijaviti na jednu od tri ponuđene teme:

1. Racionalan rad kliničkog laboratorija

2. Primjena kliničkih smjernica

3. Laboratorij kao poslovni projekt

U ime organizacijskog odbora simpozija LOKUS 2016. pozivamo sve studente Farmaceutskobiokemijskog fakulteta, studija medicinske biokemije da prijave radove. Autori dva najbolja odabrana rada ostvariti će pravo na stipendiju koja pokriva sve troškove sudjelovanja na simpoziju LOKUS 2016.

Rok za prijavu studentskih radova je 7. siječnja 2016., a radovi se mogu prijaviti putem mrežne stranice

Objava rezultata natječaja za stipendije biti će 15. veljače 2015. Sve informacije o simpoziju LOKUS 2016. pročitajte na mrežnoj stranici.

Očekujemo vaše brojne prijave i veselimo se druženju u Tuheljskim Toplicama!