Poziv studentima na sudjelovanje u reakreditaciji

20.2.2015.

Poštovani studenti,

Farmaceutsko-biokemijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu trenutno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će stručno povjerenstvo. Obvezan dio protokola posjeta su odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima. Ljubazno Vas molimo da se u ponedjeljak, 2. ožujka 2015. godine u Velikoj predavaonici, A. Kovačića 1 u 11:15 sati odazovete u što većem broju na sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.

Više o samom postupku reakreditacije možete naći na internetskoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje: https://www.azvo.hr/hr/vrednovanja/postupci-vrednovanja-u-visokom-obrazovanju/reakreditacija-visokih-ucilista/postupak-reakreditacije-visokih-ucilista-i-dokumenti-za-reakreditaciju-2012-2013