Smotra Sveučilišta u Zagrebu 2022.

9.11.2022.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu održat će se od 10. do 12. studenoga 2022. u Kongresnoj dvorani i dvorani Zimski vrt na Zagrebačkom velesajmu, Avenija Dubrovnik 15. Više o smotri možete pronaći na: http://smotra.unizg.hr/fileadmin/smotra2022/index.html.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete štand Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, razgovaraju s našim bivšim i sadašnjim studentima te, što kroz razgovor, a što odgovaranjem na pitanja kviza na kojem se mogu osvojiti vrijedne nagrade, saznaju sve o integriranim preddiplomskim i diplomskim studijima farmacije i medicinske biokemije, aktivnostima studentskih udruga te mogućnostima zapošljavanja nakon završetka navedenih studijskih programa, kao i o mogućnostima daljnjeg stručnog i znanstvenog usavršavanja na Fakultetu!

Također, na našem virtualnom štandu možete se putem brojnih video materijala upoznati s nastavnim i znanstveno-istraživačkim aktivnostima Fakulteta te zanimljivostima iz svijeta farmacije i medicinske biokemije!

Radujemo se vašem dolasku!

Povjerenstvo za Smotru Sveučilišta u Zagrebu"