OBAVIJEST O UPISIMA U LJETNI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2019./2020.

10.2.2020.

OBAVIJEST O UPISIMA U LJETNI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2019./2020.

Upisi u ljetni semestar akademske godine 2019./2020.   provodit će se od 14. do 24. veljače 2020. godine u uredovno vrijeme Studentske poslovnice od 9.30 do 12.30 sati.

•   Upisi za studente 5. godine studija traju do 24. veljače 2020. kao i za  studente koji

će imati  ispite od 21. do 24. veljače 2020.

•   Studenti koji su u ak. god. 2019./2020. prvi puta upisali prvu godinu studija

(brucoši) ne pristupaju upisu u ljetni semestar.

Studenti ne moraju osobno pristupiti upisu već ih može  netko drugi upisati uz uvjet da su obavili upis preko Studomata.

NAPOMENE:

Molimo studente da pristupe upisu preko Studomata tek nakon što provjere da su im kroz sustav provedeni položeni ispiti. Bitno je da su provedeni oni položeni predmeti koji su preduvjet za slušanje ili polaganje predmeta koje žele upisati u ljetnom semestru.

Ukupan broj ECTS bodova koje student može upisati u jednoj akademskoj godini je 60, 70 (ponovljeni upis 1. godine, 2. - 4. godina), odnosno 100 (5. godina). U zbroj ulaze i ECTS bodovi iz izbornih kolegija koje student sluša na drugim sastavnicama Sveučilišta.

Najveći broj bodova po semestru nije određen jer je ostavljena mogućnost studentu da sam planira upise predmeta, ali ukupan zbroj ECTS bodova mora biti sukladno gore navedenom. U slučaju upisa većeg broja ECTS-a od dozvoljenog, pri potvrđivanju upisa prekoračeni bodovi bit će poništeni.

Studenti 5. godine studija u 10. semestru upisuju Stručno osposobljavanje ukoliko su odslušali sve obvezne kolegije (osim diplomskog ispita) i odradili Stručnu praksu 2.

Studenti koji su na studentskoj razmjeni kao i studenti koji će tek krenuti na razmjenu, dužni su regulirati svoj status upisom u ljetni semestar. Ne moraju osobno pristupiti upisu već ih može netko drugi upisati, uz uvjet da su obavili upis preko Studomata.

Tijekom ljetnog upisnog roka od 14. do 24. veljače 2020. molimo da ažurirate svoje podatke u Studomatu, ako to već niste učinili, zbog roka koji je postavio Državni zavod za statistiku.

U slučaju neobavljanja upisa u upisnom roku, naknadni upis u semestar plaća se 350,00 kn sukladno važećoj odluci o naknadama za usluge FBF-a u ak. god. 2019./2020. Potpisane molbe i potvrde o uplati naknadnog upisa predaju se u uredovno vrijeme Studentske poslovnice ili na e-mail stud-poslovnica@pharma.hr. Po odobrenju molbi organizirat će se naknadni upis.

Studentska poslovnica