OBAVIJEST – natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto III. vrste – tehnički suradnik, na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmakognoziju

6.2.2024.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen 15. prosinca 2023. u Narodnim novinama (150/2023), na službenim internetskim stranicama Fakulteta te putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto III. vrste – tehnički suradnik, na određeno vrijeme - zamjena, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmakognoziju, da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o izboru kandidata:

MAJA KABANICA

Profesionalni životopis kandidata