Obavijest o djelomičnom poništenju javnog natječaja

9.2.2024.

Natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) radno mjesto III. vrste: voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica: interni naziv: računovodstveni referent za obradu plaće, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen 24. siječnja 2024. godine u Narodnim novinama (9/2024), na službenim internetskim stranicama Fakulteta te putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za izbor jednog izvršitelja (m/ž) radno mjesto III. vrste: voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica: interni naziv: računovodstveni referent za obradu plaće, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o djelomičnom poništenju javnog natječaja za točku 2. (NN 9/2024).