23.11.2020.

Obavijest o izboru doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, u punom radnom vremenu, na određeno vrijeme od 4 godine, za potrebe istraživačkog projekta: »Ekstrakcija bioaktivnih biljnih sastavnica pomoću zelenih otapala – korak prema zelenim kozmeceuticima« (IP-2018-01-6504) financiranog od Hrvatske zaklade za znanost, u sklopu projekta »Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti« (DOK-2020-01-3280), voditeljica prof. dr. sc. Marijana Zovko Končić, na Zavodu za farmakognoziju.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 22. srpnja 2020. godine u Narodnim novinama (85/2020), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dnevnom tisku te putem Euraxess portala za izbor jednog doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, u punom radnom vremenu, na određeno vrijeme od 4 godine, za potrebe istraživačkog projekta: „Ekstrakcija bioaktivnih biljnih sastavnica pomoću zelenih otapala – korak prema zelenim kozmeceuticima“ (IP-2018-01-6504) financiranog od Hrvatske zaklade za znanost, u sklopu projekta „Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (DOK-2020-01-3280), voditeljica prof. dr. sc. Marijana Zovko Končić, na Zavodu za farmakognoziju, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: LEJSE JAKUPOVIĆ.

Profesionalni životopis kandidata