Nagrade IPSF-a za najbolju europsku udrugu

19.7.2018.
CPSA

Na nedavnom 6. Europskom regionalnom simpoziju Svjetske federacije studenata farmacije (IPSF) udruzi CPSA su dodijeljene dvije izuzetno vrijedne nagrade!

Radi se o sljedećim nagradama:

- nagrada za najbolju europsku kontakt osobu čija je čast pripala kolegici Jeleni Durbek, studentici 5. godine studija Farmacije

- nagrada za najbolju i najaktivniju europsku udrugu studenata farmacije i medicinske biokemije, čime je potvrđen i pohvaljen rad naše Udruge u konkurenciji od 29 drugih zemalja

Također, ubrzo se spremaju za 64. Svjetski kongres IPSF-a koji će se održati u kolovozu ove godine u Mendozi u Argentini. Na tom će Kongresu također konkurirati za ove nagrade i na svjetskoj razini. Na Kongresu će predstavnici CPSA-e održati čak 2 radionice i pilot projekt "Natjecanje u marketinškim vještinama" koji je potekao upravo s Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta!