22.3.2020.

Poštovane djelatnice i djelatnici,

poštovane studentice i studenti,

nadamo se da ste svi Vi kao i Vaše obitelji dobro i da nemate većih šteta u svojim domovima. Ovim putem Vas obavještavamo da su u potresu koji je pogodio grad Zagreb 22. ožujka 2020. oštećeni objekti Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta na lokacijama Kovačićeva 1, Domagojeva 2, Schrottova 39 i Marulićev trg 20. Došlo je do pucanja zidova, stakala, otpadanja žbuke sa zidova i stropova, oštećenja fasada i krovišta.

Potrebno je provesti procjenu statičke stabilnosti i razmjera oštećenja objekata.

U narednim danima obaviještavat ćemo Vas o rezultatima procjene i dati upute djelatnicima o eventualnom dolasku na radno mjesto.

Daljnje obavijesti vezane za novonastalu situaciju bit će objavljene na mrežnim stranicama Fakulteta.

Dekan i prodekanice Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta