Poziv studentima - prof. dr. sc. Živka Juričić, koordinatorica za studente s invaliditetom

16.5.2019.

Poziv studentima na sudjelovanje u istraživanju na temu “Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju“

Poštovane kolegice i kolege,

U sklopu izrade diplomskog rada na temu  “Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju“ provodimo istraživanje u kojem sudjeluju studenti Hrvatskih visokih učilišta koji se nalaze u nepovoljnijem položaju u odnosu na druge studente, kako bi dobili povratnu informaciju koliku razvijenu svijest imaju studenti o tehnologiji, te da li korištenje tehnoloških uređaja i korištenje IoT tehnologije može doprinijeti njihovom osobnom razvoju.

Ljubazno vas molim da se odazovete pozivu i sudjelujete u istraživanju. Povjerenstvo za procjenu etičnosti istraživanja Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli je donijelo odluku te predmetno istraživanje odobrilo kao etički prihvatljivo. Istraživanje traje do 24. svibnja 2019. godine.

Upitnik: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepQVzvNCRThDfnpd-jPA7c2DOmxnfJ7xx8WvCc7vFQ-q1gIA/viewform?usp=sf_link Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju

S poštovanjem,
Anđela Pribisalić