21.4.2016.

PONIŠTENJE NATJEČAJA

Povjerenstvo za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto II. vrste – voditelj pododsjeka u Dekanatu, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, zamjena za rodiljni dopust, daje sljedeću obavijest: Natječaj objavljen 16. ožujka 2016. godine u Narodnim novinama, Večernjem listu,  web stranicama Fakulteta te web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje,  točka 6. - izbor jednog izvršitelja na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj pododsjeka u Dekanatu , poništava se.

20.4.2016.

Obrana završnog specijalističkog rada - Darija Kuruc

Obrana završnog specijalističkog rada Darije Kuruc, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Intervencije kliničkog farmaceuta u terapiji hospitaliziranih bolesnika na abdominalnoj kirurgiji u Općoj bolnici Dr. Tomislav Bardek u Koprivnici“ će se održati u petak, 22. travnja 2016. godine, u 14.00 sati u Kliničkoj bolnici Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, Zagreb.

19.4.2016.

Obrana završnog specijalističkog rada - Vesna Klarić

Obrana završnog specijalističkog rada Vesne Klarić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Utjecaji suvremenih farmaceutskih oblika lijekova i medicinskih proizvoda na adherenciju kod djece“ će se održati u ponedjeljak, 25. travnja 2016. godine, u 12.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2, Zagreb.

14.4.2016.

Poziv na testiranje za radno mjesto - voditelj pododsjeka u Dekanatu

Povjerenstvo za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto položaj II. vrste –voditelj pododsjeka u Dekanatu, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, zamjena za rodiljni dopust, daje sljedeću obavijest: Testiranje stručnih sposobnosti za kandidate prijavljene na javni natječaj (N.N. 23/16) za točku 6. - izbor jednog izvršitelja na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj pododsjeka u Dekanatu održat će se 22. travnja 2016. godine, petak , na adresi Domagojeva 2.

12.4.2016.

Obrana završnog specijalističkog rada - Marija Tabak

Obrana završnog specijalističkog rada Marije Tabak, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Stavovi i znanja ljekarnika o spontanome prijavljivanju nuspojava u Republici Hrvatskoj“ će se održati u utorak, 19. travnja 2016. godine, u 14.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2, Zagreb.

6.4.2016.

Obrana završnog specijalističkog rada - Sandra Hrg

Obrana završnog specijalističkog rada Sandre Hrg studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Fitofarmacija s dijetoterapijom pod naslovom „Utjecaj prehrane bogate cjelovitim žitaricama na čimbenike rizika metaboličkoga sindroma“ će se održati u srijedu, 13. travnja 2016. godine, u 10.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2, Zagreb.

31.3.2016.

Obrana završnog specijalističkog rada - Matej Herceg

Obrana završnog specijalističkog rada studenta Mateja Hercega poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Kardiovaskularna sigurnost antidijabetika“ će se održati u srijedu, 6. travnja 2016. godine, u 15.00 sati u seminarskoj dvorani bolničke ljekarne u KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, Zagreb.

30.3.2016.

Obrana doktorskog rada - Marija Kindl

Obrana doktorskog rada Marija Kindl, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Fitokemijska karakterizacija i biološki učinci odabranih vrsta roda Thymus L.“ u četvrtak 7. travnja 2016. godine u 13.00 sati na Zavodu za farmakognoziju Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Marulićev trg 20/II.

4.3.2016.

Interdisciplinarnost kao jedna od temeljnih značajki ovog studija omogućava da ovaj studij upišu osobe različitih struka društvenog, humanističkog, prirodoslovnog, tehničkog, biotehničkog ili biomedicinskog znanstveno-nastavnog te umjetničkog područja.  Poziv za iskazivanje interesa za Poslijediplomski sveučilišni interdisciplinarni specijalistički studij Intelektualno vlasništvo  Plakat

3.3.2016.

PATOFIZIOLOGIJA S PATOLOGIJOM – OBAVIJEST

Obavještavamo sve studente kojima nedostaje potpis ili ocjena iz predmeta Patofiziologija s patologijom da od 7. do 9. ožujka 2016. mogu ostaviti indeks u Studentskoj poslovnici u uredovno vrijeme. Zadnji rok za predaju je srijeda, 9. ožujka 2016. do 12 sati. Upute: - u indeksu obvezno naznačiti stranicu na kojoj nedostaje potpis ili ocjena ili oboje (tražite ljepljivi papirić u Studentskoj!) - na papiriću napisati što trebate: potpis ili ocjenu (u tom slučaju pišete i datum ispitnog roka) Indekse možete podići u Studentskoj poslovnici čim ih potpisane vrate iz KB Dubrava.