23.2.2018.

OBAVIJEST O POČETKU PREDAVANJA Akademska godina 2017./2018.

OBAVIJEST O POČETKU PREDAVANJA Akademska godina 2017./2018.                                                                              Predavanja ljetnog semestra akademske godine 2017./2018. počinju u ponedjeljak, 26. veljače 2018. Raspored predavanja bit će objavljen na mrežnoj stranici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta tijekom subote.

23.2.2018.

Znanstveni rad studenata

Objavljen je popis potencijalnih mentora i tema znanstvenih istraživanja u koja se studenti mogu uključiti. Više pročitajte na poveznici.

22.2.2018.

UPISI U LJETNI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2017./2018.

UPISI U LJETNI SEMESTAR  AKADEMSKE GODINE 2017./2018.

21.2.2018.

3. krug Natječaja - Erasmus+ stručna praksa, 2017./18.

Poštovani studenti, objavljen je 3. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2017./18. Dostupna financijska sredstva za stipendiranje su ograničena na oko 20 mobilnosti. Treći krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu 2.5.2018. - 30.7.2018. Završetak mobilnosti je najkasnije 30.9.2018. Tekst Natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/3-krug-natjecaja-za-mobilnost-studenata-u-svrhu-strucne-prakse-erasmus-za-akademsku-godinu-2017/ Rok za prijave je 1.3.2018. (postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava). Upozorenje za studente koji planiraju početak mobilnosti prije 15.5.2018.: zbog vremena potrebnog za obradu prijava i objavu rezultata nakon zatvaranja Natječaja, moguće je da će ti studenti, u slučaju odabira, potpisivati Ugovore za Erasmus+ stručnu praksu kratkoročno prije odlaska na mobilnost. Posljedično, moguće je da ovim studentima 1. rata stipendije neće moći biti isplaćena na vrijeme.

14.2.2018.

Najava 3. krug Natječaja - Erasmus+ stručna praksa, 2017./18.

Poštovani studenti, u pripremi je 3. krug Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za 2017./18. Otvaranje Natječaja planirano je krajem veljače, s time da će mogućnost prijava biti otvorena razmjerno kratko, najviše 10-ak dana. Okvirno, na osnovu rebalansa dostupnih projektnih financijskih sredstava, predviđena je mogućnost financiranja odlaska na mobilnost sveukupno za 20-ak studenata.

9.2.2018.

Podsjetnik - rok prijave 15. veljače - Objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (KA103) za 2018./19.

Poštovani studenti, podsjećamo da je rok za prijave na natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (KA103) za 2018./19. 15.veljače, 12:00 sati CET. Savjetujemo da, ukoliko je moguće, prijavu ne šaljete zadnji dan – ako dođe do tehničkih poteškoća zadnji dan, neposlana prijava neće biti uvažena niti je moguće prijavu poslati nakon roka.

30.1.2018.

STEM stipendije

Obavještavamo Vas kako su u ponedjeljak, 29. siječnja 2018. godine, pomaknute rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju. Rang-liste objavljene su na poveznici: https://stemstipendije.mzo.hr. Studenti putem svoje jedinstvene identifikacijske oznake mogu provjeriti svoje mjesto na rang-listi. Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti primit će obavijest o ostvarivanju prava na državnu STEM stipendiju preko adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr. Ukoliko student koji je ostvario pravo na državnu STEM stipendiju želi prihvatiti stipendiju, mora najkasnije do 5. veljače do 12:00 h označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora. Ukoliko u navedenom roku student ne prihvati Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaća državnu stipendiju.

29.1.2018.

Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (KA103) za 2018./19. - kriteriji rangiranja i druge važne informacije

Poštovani studenti, objavljen je Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (KA103) za akademsku godinu 2018./19., poveznica: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/.   Molimo da natječajnu dokumentaciju predate u STUDENTSKU POSLOVNICU Fakulteta najkasnije do 15. veljače 2018. (12:00 sati - podne): datum i vrijeme primitka dokumentacije, ne poštanskog žiga.   Kriterije FBF-a za rangiranje studenata prijavljenih na Natječaj možete naći ovdje.   Sporazumi FBF-a s inozemnim sveučilištima vezani uz Natječaj za Erasmus+ SMS - studijski boravak za 2018./19. dostupni su na poveznici 1 i poveznici 2 kako biste dobili uvid u dogovorene jezike mobilnosti (Table C. Recommended language skills).   Napominjemo da studenti koji žele iskoristiti mobilnost za izradu diplomskog rada moraju ishoditi izjavu izabranog mentora/institucije o stanom jeziku kojeg će koristiti tijekom mobilnosti, ukoliko se on razlikuje od radnog jezika inozemnog sveučilišta/institucije na koju se student prijavljuje za mobilnost.

26.1.2018.

Poštovani studenti, objavljen je Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (KA103) za akademsku godinu 2018./19., poveznica: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/. Kriteriji rangiranja na razini sastavnice za rangiranje studenata prijavljenih na Natječaj bit će objavljeni na mrežnoj stranici Fakulteta u roku od tjedan dana od objave Natječaja.