28.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Maje Kišan

Obrana završnog specijalističkog rada Maje Kišan, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Dermatofarmacija i kozmetologija pod naslovom „Topikalni pripravci za liječenje analne fisure“ će se održati u ponedjeljak, 4. lipnja 2018. godine, u 8:30 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

28.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Dore Božek

Obrana završnog specijalističkog rada Dore Božek, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Povezanost povećanog rizika od padova s primjenom određenih skupina lijekova u osoba starije životne dobi“ će se održati u ponedjeljak, 4. lipnja 2018. godine, u 14.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

22.5.2018.

Stručno predavanje „Znanstveno – tehnološka revolucija“

Obavještavaju se svi djelatnici i studenti Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta da će u srijedu, 30. svibnja 2018. s početkom u 13 sati SANI POGORILIĆ (inovativna Farmaceutska !nicijativa) održati predavanje pod naslovom:   „Znanstveno – tehnološka revolucija“    (Ante Kovačića 1 - Velika predavaonica).   Sažetak predavanja nalazi se u privitku.     U Zagrebu, 22. svibnja 2018.                             Dekan:                                                                                                                                                     prof. dr. sc. Željan Maleš

16.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Ivone Bahnik

Obrana završnog specijalističkog rada Ivone Bahnik, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Sigurnosni profil hormonskih kontraceptiva“ će se održati u utorak, 22. svibnja 2018. godine u 15.00 sati u Seminarskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

16.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Jelene Žanetić

Obrana završnog specijalističkog rada Jelene Žanetić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Sigurnosni profil transdermalnih terapijskih sustava“ će se održati u ponedjeljak, 21. svibnja 2018. godine, u 15.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

15.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Martine Bencetić Marijanović

Obrana završnog specijalističkog rada Martine Bencetić Marijanović, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Krivotvoreni lijekovi i njihov utjecaj na tržište lijekovima u Republici Hrvatskoj“ će se održati u petak, 18. svibnja 2018. u 14.00 sati u Seminarskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

10.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Jasmine Turkalj

Obrana završnog specijalističkog rada Jasmine Turkalj, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Načini priprave i metode karakterizacije nanokristala djelatne tvari“ će se održati u petak, 18. svibnja 2018. godine, u 15.00 sati u Seminarskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

4.5.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Josipa Zekića

Obrana završnog specijalističkog rada Josipa Zekića, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija Fitofarmacija s dijetoterapijom pod naslovom „Fitokemijski sastav i biološki učinci gljive Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc.“ će se održati u četvrtak, 10. svibnja 2018. godine u 11.00 sati na Zavodu za farmakognoziju Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Marulićev trg 20/II.

2.5.2018.

OBAVIJEST

Obavještavaju se svi djelatnici i studenti Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta da će u srijedu, 9. svibnja 2018. s početkom u 13 sati prof. dr. sc. VESNA PAVLICA, mr. pharm. (KBC Sestre milosrdnice, Bolnička ljekarna, Klinika za tumore, Zagreb) održati predavanje pod naslovom:   "Onkološka farmacija"    (Ante Kovačića 1 - Velika predavaonica).   Sažetak predavanja nalazi se u privitku.     U Zagrebu, 2. svibnja 2018.                             Dekan:                                                                                                                                                     prof. dr. sc. Željan Maleš

30.4.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - Jelena Holy

Obrana završnog specijalističkog rada Jelene Holy, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Fitofarmacija s  dijetoterapijom pod naslovom „Terapijski potencijal medicinske konoplje“ će se održati u utorak, 8. svibnja 2018. godine, u 10.00 sati na Zavodu za farmakognoziju, Marulićev trg 20/II, Zagreb.