20.2.2018.

Odluka o provođenju izbora za predstavnika u Fakultetskom vijeću i popis birača

Odluka o provođenju izbora Popis birača

1.2.2018.

Poziv na javno predstavljanje tema doktorskih radova

POZIV   na javno predstavljanje tema doktorskih radova   Velika predavaonica Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta Ante Kovačića 1 utorak, 13. veljače 2018. godine, u 14.30 sati

1.2.2018.

Poziv na javno predstavljanje tema doktorskih radova

POZIV na javno predstavljanje tema doktorskih radova                                                                                        Velika predavaonica Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta Ante Kovačića 1 petak, 9. veljače 2018. godine, u 14.00 sati

31.1.2018.

Obrana doktorskog rada - Kristina Bljajić, mag. pharm.

Obrana doktorskog rada Kristina Bljajić, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutske znanosti“, zaposlena u zdravstvenoj ustanovi Farmacia, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Fitokemijski sastav i biološki učinci biljnih antidijabetika hrvatske etnomedicine“ u srijedu 7. veljače 2018. godine, u 13.00 sati na Zavodu za farmakognoziju Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Marulićev trg 20/II.

29.1.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ane Udina Hudak

Obrana završnog specijalističkog rada Ane Udina Hudak, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Fitofarmacija s dijetoterapijom pod naslovom „Biljne sastavnice pripravaka za regulaciju tjelesne težine“ će se održati u četvrtak, 1. veljače 2018. godine, u 10.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

Predrok za završetak studija

ODLUKA

25.1.2018.

Obrana doktorskog rada - Ankica Sekovanić, dipl. kem. inž.

Obrana doktorskog rada Ankica Sekovanić, dipl. kem. inž., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena na Institutu za medicinska istraživanja i medicinu rada, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Utjecaj polimorfizma metalotioneina 2A i izloženosti cigaretnomu dimu na razinu toksičnih i esencijalnih metala u rodilja te na koncentraciju steroidnih hormona u posteljici“ u petak 2. veljače 2018. godine, u 14.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

25.1.2018.

Obrana doktorskog rada - Mirela Sadiković, mag. pharm.

Obrana doktorskog rada Mirela Sadiković, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena u Kliničkom bolničkom centruZagreb, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Nove elektrokemijske metode u analitici odabranih lijekova primjenom senzora s ugljikovim nanocjevčicama“ u petak 2. veljače 2018. godine, u 12.00 sati u Multimedijskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

12.1.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Anamarije Petančić

Obrana završnog specijalističkog rada Anamarije Petančić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Dobrobiti i rizici hormonskoga nadomjesnoga liječenja u postmenopauzi“ će se održati u četvrtak, 18. siječnja 2018. godine, u 12.00 sati u KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, Zagreb.

12.1.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada Nevene Turjak Lovrić

Obrana završnog specijalističkog rada Nevene Turjak Lovrić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom  „Učinkovitost i sigurnost primjene kalcija i vitamina D u kliničkoj praksi“ će se održati u četvrtak, 18. siječnja 2018. godine, u 13.00 sati u KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6, Zagreb.