31.10.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - Marija Završkog

Obrana završnog specijalističkog rada Marija Završkog, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Verifikacija farmakopejskih metoda za određivanje onečišćenja u lijekovima“ će se održati u petak, 9. studenoga 2018. godine, u 15.30 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

31.10.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ivane Dusper

Obrana završnog specijalističkog rada Ivane Dusper, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Pregled i razvoj spregnutih metoda plinske kromatografije u kontroli kakvoće farmaceutskih tvari i proizvoda“ će se održati u petak, 16. studenoga 2018. godine, u 14.00 sati u predavaonici Zavoda za analitičku kemiju Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

29.10.2018.

Stručno predavanje „Liječenje nealkoholne masne bolesti jetre“

OBAVIJEST Obavještavaju se svi djelatnici i studenti Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta da će u srijedu, 7. studenoga 2018. s početkom u 13 sati nasl. izv. prof. dr. sc. IVICA GRGUREVIĆ, dr. med. (Zavod za gastroenterologiju, hepatologiju i kliničku prehranu, Klinika za unutarnje bolesti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, KB Dubrava) održati predavanje pod naslovom:                                                                           „Liječenje nealkoholne masne bolesti jetre“    (Ante Kovačića 1 - Velika predavaonica).   Sažetak predavanja nalazi se u privitku.   U Zagrebu, 29. listopada 2018.                             Dekan:                                                                                                                                                          prof. dr. sc. Željan Maleš

19.10.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - dr. sc. Josipe Cvek

Obrana završnog specijalističkog rada dr. sc. Josipe Cvek, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Nuspojave antidijabetika prijavljene Hrvatskoj agenciji za lijekove i medicinske proizvode“ će se održati u ponedjeljak, 22. listopada 2018. godine, u 12.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

12.10.2018.

Obrana završnog specijalističkog rada - Jelene Škarijot

Obrana završnog specijalističkog rada Jelene Škarijot, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Bioraspoloživost i bioekvivalencija generičkih oftalmika“ će se održati u petak, 19. listopada 2018. godine, u 16.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

Obrana završnog specijalističkog rada - Zlate Maurović

Obrana završnog specijalističkog rada Zlate Maurović, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Suvremeni farmaceutski oblici lijekova i medicinski proizvodi u liječenju sindroma suhoga oka“ će se održati u srijedu, 10. listopada 2018. godine, u 15.00 sati u Multimedijskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

4.10.2018.

Obrana doktorskog rada - Marina Juretić, mag. pharm.

Obrana doktorskog rada Marina Juretić, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena u PLIVI Hrvatska, d.o.o., branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Biopharmaceutical evaluation of ophthalmic excipients using in vitro and ex vivo corneal models (Biofarmaceutska ispitivanja oftalmičkih ekscipijensa na in vitro i ex vivo modelima rožnice)“ u srijedu, 17. listopada 2018. godine, u 10.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2

Obrana završnog specijalističkog rada - Iva Bužančić

Obrana završnog specijalističkog rada Iva Bužančić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Interakcije lijekova i medikacijske pogreške u terapiji kroničnih onkoloških bolesnika“ će se održati u srijedu, 10. listopada 2018. godine, u 10.00 sati u Kliničkoj bolnici Dubrava.

2.10.2018.

Stručno predavanje „Vitamini u dodacima prehrani i utjecaj na zdravlje“

OBAVIJEST Obavještavaju se svi djelatnici i studenti Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta da će u srijedu, 10. listopada 2018. s početkom u 13 sati dr. sc. LEA POLLAK (Hrvatski zavod za javno zdravstvo) održati predavanje pod naslovom:    „Vitamini u dodacima prehrani i utjecaj na zdravlje“    (Ante Kovačića 1 - Velika predavaonica).   Sažetak predavanja nalazi se u privitku.     U Zagrebu, 2. listopada 2018.                             Dekan:                                                                                                                                                          prof. dr. sc. Željan Maleš