Pliva - oglas za studentski posao

8.3.2023.

Zapošljavamo:

STUDENTE ZA OBAVLJANJE POMOĆNIH POSLOVA U ODJELU FARMAKOVIGILANCIJE (m/ž)
Vaš profil:

•  student/ica završnih godina ili apsolvent/ica farmacije, medicinske biokemije, stomatologije, veterine ili medicine
  •  student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
  •  raspoloživi ste raditi minimalno 20 h tjedno kroz duži vremenski period
  •  kreativni ste i samostalni, zainteresirani za rad u području farmakovigilancije
  •  odlično se koristite engleskim jezikom u govoru i pismu te dobro poznajete MS Office alate

U odjelu Farmakovigilancije imat ćete priliku vidjeti kako izgleda posao u farmaceutskoj industriji i stjecati korisna iskustva za svoj budući rad te:

•  pretraživati i identificirati podatke o sigurnosti lijekova u odgovarajućim bazama podataka i regulatornim publikacijama Europske agencije za lijekove (EMA)

Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima.
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 13. ožujka 2023. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job.