Sudjelovanje na 14th Central European Symposium on Pharmaceutical Technology (CESPT)

Naša doktorandica Mirna Perkušić je na 14th Central European Symposium on Pharmaceutical Technology (CESPT) u konkurenciji od 105 predstavljenih postera osvojila nagradu za najbolje postersko priopćenje!

Predstavljeno istraživanje Mirna je izradila pod mentorstvom prof. dr. sc. Anite Hafner u okviru uspostavnog istraživačkog projekta "Optimiranje depozicije raspršenih in situ gelirajućih i praškastih terapijskih sustava u nosnoj šupljini".

Dio istraživanja proveden je u suradnji sa Zavodom za farmaceutiku i biofarmaceutiku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Kielu.

Čestitamo Mirni i svim koautorima te im želimo mnogo uspjeha u daljnjem istraživačkom radu!