Preskočite na glavni sadržaj

7. hrvatski kongres farmacije s međunarodnim sudjelovanjem

22.svibnja 2024.
7. hrvatski kongres farmacije s međunarodnim sudjelovanjem
Od 16. do 19. svibnja u Dubrovniku se održao 7. hrvatski kongres farmacije s međunarodnim sudjelovanjem.
Kongres je okupio brojne kolege iz područja znanosti i obrazovanja, farmaceutske industrije, regulatornih tijela, ljekarni, bolnica te studente biomedicinskih studija.
Kroz niz predavanja, radionica, foruma i panel rasprava sudionici su mogli čuti inovacije i trendove u područjima javnog i bolničkog ljekarništva, farmaceutske industrije, farmaceutske regulative, farmakoekonomike, dostupnosti lijekova, adherencije pacijenata te istraživanja i razvoja lijekova.
Osim što je Farmaceutsko-biokemijski fakultet bio suorganizator kongresa zajedno s Hrvatskim farmaceutskim društvom i Agencijom za lijekove i medicinske proizvode, na kongresu su sudjelovali brojni naši zaposlenici koji su svojim predavanjima, panel raspravama i moderiranjem sekcija uvelike obogatili program kongresa. Ponosni smo što su i naši studenti kroz niz predavanja i posterskih izlaganja predstavili svoj znanstveni, stručni, humanitarni i društveno korisni rad.
Veselimo se sljedećem hrvatskom kongresu farmacije!

Pretraživanje

Vrh