Pliva - oglas za studentski posao

18.1.2024.

Odjel sterilne proizvodnje čini jedan od ključnih dijelova Plivine proizvodnje koji zbog povećanog obujma posla traži studente za rad na fazi vizualne kontrole proizvoda, konkretnije na kontroli pozicije klipa unutar šprice.
U odjelu Sterilne proizvodnje Vaše odgovornosti uključivat će:

• ispomoć u fazi vizualne kontrole proizvoda
  • provjera i označavanje ispravnosti proizvoda
  • odvajanje ispravnih od neispravnih proizvoda
  • bilježenje kontrole u proizvodnu dokumentaciju

Vaš profil:

• student/ica 4. ili 5. godine ili apsolvent/ica prirodoslovnih ili tehničkih fakulteta
  • raspoloživi ste za rad u jutarnjoj smjeni barem 30ak sati tjedno kroz duži vremenski period
  • dobro poznajete MS Office alate
  • temeljitost, odgovornost i orijentiranost na detalje

Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima.
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 23. siječnja 2024. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job uz naziv „Sterilna proizvodnja“