Preskočite na glavni sadržaj

Obavijest o izboru na radno mjesto - računovodstveni referent-financijski knjigovođa

14.svibnja 2024.
OBAVIJEST - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto: referent, interni naziv: računovodstveni referent-financijski knjigovođa, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen 15. ožujka 2024. u Narodnim novinama (32/2024), na službenim internetskim stranicama Fakulteta te putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto  - referent, interni naziv: računovodstveni referent-financijski knjigovođa, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o izboru kandidata:

ANA JERBIĆ

Pretraživanje