Preskočite na glavni sadržaj

PLIVA - oglas za studentski posao - (sustavi kvalitete)

07.lipnja 2024.
ZAPOŠLJAVAMO STUDENT ZA PODRŠKU KVALITETI SUSTAVA U ODJELU KONTROLE KVALITETE (m/ž)

Vaš profil:
  • student/ica 4. ili 5. godine s mogućnošću rada preko studentskog ugovora minimalno 10 mjeseci
  • raspoloživi ste raditi između 100-150 h mjesečno u jutarnjoj smjeni (8-16h) na duži period
  • aktivno se koristite engleskim jezikom
  • dobro poznajete MS Office alate s naglaskom na Excel

Opis posla:
  • Rad na evidenciji sustava i potrebne dokumentacije
  • Evidencija treninga u aplikacijama za zaposlenike
  • Evidencija reklamacije proizvoda u Trackwise sustavu

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju molbu i životopis dostavite nam najkasnije do 13. lipnja 2024., putem poveznice https://cloud.teva-europe.com/student_job uz naziv „sustavi kvalitete“.

Pretraživanje

Vrh